Jmenuji se Lucie Pařízková a jsem vášnivou fotografkou miminek a dětí. Moje slabosti jsou focení vymazlených portrétů dětí ve stylu FineArt a také tvorba nápaditých fotografií v přírodě nebo v centru Prahy. Moji tvorbu naleznete zde na stránkách a v daleko rozšířenější podobě také na facebooku nebo instagramu. Ráda přijímám nové výzvy, jakými bylo třeba focení na Karlově mostě, před Tančícím domem nebo u Obecního domu.

Stále na sobě pracuji, takže každoročně absolvuji nějaký workshop. Nejlépe u zahraničních fotografů. Z posledních to byly Lilly of the valley, úžasná fotografka miminek a nebo mezinárodně oceňovaná Veronika Marques-Santo s jejími FineArt portréty.

Focení FineArt je pro mne jako třešnička na dortu. Jedná se o fotografie do detailu promyšlené. U tohoto focení není základem odnést si tucty fotografií, ale odnést si jen to nejlepší. Fotografie je vyfocena a poté upravována za účelem tisku. Ten s Vámi velmi ráda vyřeším osobně.

Jako potvrzení mé snahy o kvalitu na mezinárodní úrovni mohu považovat pravidelné publikace v internetových magazínech Inspire-Digital a nebo This!. Největším úspěchem je pro mne první a druhé místo v mezinárodní soutěži AFNS, kde jsou mezi porotci pro mne ve světě nejlepší newborn a dětští fotografové. Velkou radostí je mi také získání ocenění Honorable mention v soutěži CPC – Portrait awards za měsíce říjen, listopad 2018 a také únor 2019.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
error: Content is protected !!