1. Výběr fotografa – prohlédli jste si moje fotografie k tématu který Vás zajímá? Řekli jste si, že takové fotky taky musíte mít? Jestli ano, jste na správném místě.
  2. Objednání – pokud na objednání spěcháte, volejte na můj telefon 724 358 869, pokud si vše chcete v klidu promyslet, pište na mail foto@lucie-parizkova.cz
  3. Příprava – několik dní před focením si spolu potvrdíme domluvený termín a detaily k samotnému focení. Ráda Vám se vším poradím.
  4. Focení – v domluvený den a čas se sejdeme v ateliéru nebo na smluveném místě. Já bývám na místě vždy ještě před termínem, nenechte mne, prosím, dlouho čekat.
  5. Styling – v ceně Fine Art focení jsou také služby vizážistky. Malé slečny nepotřebují až tolik zásahů. Ale natočené vlásky, či jiná úprava účesu fotografii hodně pozvedne. Maminky mají plný servis. 
  6. Po focení – do týdne po našem focení Vám zašlu odkaz do Vaší uzamčené galerie s náhledy neupravených fotografií. Z těchto náhledů si budete vybírat ty nejpovedenější. Výběr mi poté jednoduše zašlete kliknutím na čudlík: „sdílet s fotografem“.
  7. Dodání fotografií – Vaše fotografie projdou úpravou a nakonec i tiskem. Snažím se, abyste měli své poklady co nejdříve u sebe. Doba dodání je cca 2-3 týdny.
  8. Co dostanu – v balíčku budete mít jak USB s daty v plné velikosti (kdybyste se rozhodli tisknout billboard). Také dostanete fotografie vytištěné na FineArt papíře. Můžete si tak hned prohlédnout výsledek naší spolupráce.
  9. Asistence – i po předání zakázky Vám ráda poradím. Třeba když si nebudete vědět rady při tisku fotek na obraz. Ráda pro Vás tisk, případně rámování zajistím.

Začněte psát hledaný výraz výše a stisknutím klávesy Enter vyhledejte. Stisknutím klávesy ESC zrušíte.

Zpět na začátek
error: Content is protected !!